Intencje Mszalne


Intencje mszalne w różnych potrzebach, a także za zmarłych indywidualne, zbiorowe i gregoriańskie przyjmujemy:
  • w biurze parafialnym w godzinach urzędowania;
  • w zakrystii w każdą sobotę, niedzielę i uroczystości bezpośrednio po zakończeniu Mszy św.

Niedziela 20 X 2019
  • 6:30    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    + Roman MEYROWSKI w 68 rocznicę urodzin 
  • 10:00    W Intencji Śp. Bpa Jana CHRAPKA I Śp. Kazimiery GRABOWSKIEJ
  • 11:30    ++ Kazimierz  BROCKI i rodziców z obojga stron
  • 13:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Sabiny i Zbigniewa z okazji 40 rocznicy ślubu
  • 18:00    ++ rodzice Roman z okazji 36 rocz. śmierci i Gertruda SZCZYGIEŁ oraz dziadków  z obojga stron
     
Poniedziałek 21 X 2019
  • 7:00    + Hilary KITLIŃSKI / popogrzebowa/
  • 8:30    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    + Urszula SOCHA z okazji imienin
  • 18:00    ++ Brygida OMAN-BOJANOWSKA w 21 rocz. śmierci i Andrzej BOJANOWSKI
     
Wtorek 22 X 2019
  • 7:00    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Łaskawej dla Henryki - intencja od przyjaciół
  • 8:30    + Wojciech ANIOŁOWSKI w rocznicę urodzin
  • 18:00    ++ Franciszek GIŻYCKI w 29 rocznicę śmierci i Helena GIŻYCKA oraz rodzice z obojga stron
     
Środa 23 X 2019
  • 7:00    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    ++ Marian PANEK w 10 rocznice śmierci oraz matka Gertruda KRETKOWSKA w 50 rocznicę śmierci
  • 18:00    W intencji podziękowań i próśb nowennowych oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Łaskawej – Opiekunki Grudziądza
  • 18:00    ++ Alojzy i Mariusz GRODKOWSCY, siostry Marianna, Janina i Marta oraz bracia Benedykt, Mieczysław i Jan 
     
Czwartek 24 X 2019
  • 7:00    O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Łaskawej dla Teresy Julii 
  • 8:30    + Tadeusz CHRUSZCZEWSKI w 4 rocz. śmierci i z okazji imienin
  • 8:30    + Rafał LICA w 4 rocz. śmierci
  • 18:00    + Janusz PIŁAT ( greg.)
     
Piątek 25 X 2019
  • 7:00    ++ Zofia, Jadwiga i Kazimierz MACIEJEWSCY
  • 8:30    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    Za parafian
  • 18:00     Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski w 50 rocznicę ślubu Urszuli i Jana z prośbą o dalsze błogosławieństwo  Boże i opiekę Matki Bożej Łaskawej dla jubilatów
     
Sobota 26 X 2019
  • 7:00    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    ++ rodzice Helena i Antoni MŁYNEK, brat Jan z żoną i brat Zdzisław z żona oraz zmarłych z rodziny
  • 8:30    + Konrad MUZAL w 25 rocznicę śmierci
  • 18:00    + Czesław JÓZEFOWICZ  w 14 rocznicę śmierci
     
Niedziela 27 X 2019
  • 6:30    ++ Urszula i Henryk CHYŁA
  • 8:30    O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Łaskawej i zdrowie dla Wacławy i Stanisława WIERZCHUCKICH w 63 rocznicę sakramentu małżeństwa
  • 10:00    Dziękczynna w 85 rocznice urodzin Księdza Infułata Tadeusza NOWICKIEGO z prośbą o opiekę Matki Bożej Łaskawej i obfitość Bożego błogosławieństwa po najdłuższe lata
  • 11:30    O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Łaskawej i zdrowie dla Czesławy w dniu 80-tych urodzin i dla rodziny
  • 13:00    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 18:00    ++ Zofia KRUPICZ, Jan i Emilia SZAGA, Helena i Antoni KRUPICZ
     
Poniedziałek 28 X  2019
  • 7:00    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Łaskawej i zdrowie dla Księdza Infułata Tadeusza NOWICKIEGO w dniu imienin
  • 8:30    O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Łaskawej dla Ks. Inf. Tadeusza NOWICKIEGO – int. od róży różańcowej św. Judy Tadeusza
  • 18:00    Ryszard ZYGLEWICZ (int. popogrzebowa)
     
Wtorek 29 X 2019
  • 7:00    + Ks. Tadeusz
  • 8:30    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    ++ Julianna i zmarłych z całej rodziny MANTHEY
  • 18:00    + Babcia Anna GILGINAS – o zbawienie duszy
     
Środa 30 X 2019
  • 7:00    + Anna DŁUŻYŃSKA / popogrzebowa/
  • 8:30    + Janusz PIŁAT ( greg.)
  • 8:30    O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Łaskawej na każdy dzień i zdrowie dla s. Klemensy z okazji urodzin – intencja od Cioci Ulki
  • 18:00    W intencji podziękowań i próśb nowennowych oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Łaskawej – Opiekunki Grudziądza
     
Czwartek 31 X 2019
  • 7:00    + Krystyna GOŚCINNA  w 3 rocz. śmierci
  • 8:30    ++  Irena KOWALEWICZ w rocz. śmierci, zmarli z rodziny oraz Tadeusz LEWANDOWSKI w rocz. śmierci
  • 8:30    + Danuta PREJS w 3 rocz. śmierci
  • 18:00    + Czesław ZIÓŁKOWSKI w 3 rocz. śmierci
  • 18:00    ++ rodzice Elżbieta i Tadeusz DERNOGA 
     
Piątek 1 XI 2019
  • 6:30    +Franciszek KORABCZYŃSKI
  • 8:30    ++Henryk  PRZECZEWSKI w 20 rocz. śmierci i rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo z obojga stron
  • 10:00    W int. parafian
  • 10:00    ++ Krystyna i doktor Tadeusz NOWAKOWSCY
  • 11:30    ++ żona Teresa OLESZEK i rodzice z obojga stron Józefa /k/ i Bolesław OLESZEK;  Marta i Bronisław KOPCZYŃSCY
  • 18:00     + Jan KANKOWSKI (greg.)
     
Sobota 2 XI 2019
  • 7:00    + Jan KANKOWSKI (greg.)
  • 8:30    Msza św. zbiorowa
  • 10:00    Msza  św. zbiorowa
  • 18:00    + Kacper MAŁECKI